Dotazy ohledně uplynulého prázdninového provozu v červenci 2017- vratky za omluvené stravné a dotazy na potvrzení na daně u vedoucí hospodářky ŠJ paní Poskerové na tel: 241727059- po, stř a nebo 241011787 - út, čt v době od 9 - 15 hodin, nebo na emailu: hospodarkams@volny.cz

Vážení rodiče,

děkujeme, že nám poctivě vyplňujete naše zjišťovací tabulky ohledně různých tzv. "prázdnin" ...prosíme Vás o porozumění a toleranci...potřebujeme tyto údaje zejména pro školní jídelnu,( abychom mohli operativně provádět nákupy a přípravu pokrmů), protože se opravdu stává, že v době kdy jsou např. prázdniny v ZŠ. klesnou počty dětí na našich třídách také, a to mnohdy až o polovinu. Z toho důvodu je možné potom také naplánovat dočerpání dovolených zaměstnanců školy, dát například paní učitelkám studijní volno k možnosti nastudovat nové metody práce atd... v tomto období také mohou proběhnout například velké úklidy, opravy atd. Snažíme se děti umístit na obou pracovištích školy do menšího počtu tříd a program bývá v takových dnech také více relaxační ... děkujeme za pochopení.

Prázdniny v letošním školním roce budou řešeny ve spolupráci se zřizovatelem MČ Praha 4. Na omezení provozu školy a na případné uzavření KMŠ v době prázdnin budete včas upozorněni prostřednictvím vývěsek KMŠ.